O Firmie

 

 

Firma Oriental Secret Sp. z o.o. założona została w 2010 roku. Zajmujemy się dystrybucją wyselekcjonowanych marek napojów Premium, a obecnie jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm dystrybucyjnych w Polsce. Osiągnięty sukces w tak krótkim okresie zawdzięczamy ciągłemu rozwojowi i dążeniu do osiągnięcia jak najwyższej satysfakcji swoich Klientów. Staramy się zaspakajać coraz to nowe potrzeby i odpowiadać na bieżące trendy rynkowe.

Jesteśmy producentem oraz generalnym dystrybutorem na rynkach Europy Zachodniej i Środkowo-Wschodniej znanych marek takich, jak Vera Farm, Vera Gold i Coco Farm. Jesteśmy również generalnym dystrybutorem na polskim rynku marek: OKF, Fritz-cola, Rauch, Club Cola, Buenos, Maya Mate, Nongshim, Wild West Jerky, Carpe Diem oraz dystrybutorem wskazanym dla marek: Pitbull, Bombilla, Moon Brothers, Claps, Clic. Nasza dystrybucja obejmuje kanały tradycyjne (Klienci detaliczne, sklepy, hurtownie, stacje paliw), nowoczesne (międzynarodowe sieci handlowe) oraz HoReCa. Szeroka gama asortymentu Premium pozwala na zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasze oddziały mieszczą się na terenie całej Polski i podzielone są na oddziały: centralny, mazowiecki, śląski, wielkopolski i lubelsko-podlaski. Dzięki takiemu rozmieszczeniu jesteśmy w stanie odpowiadać na Państwa potrzeby szybko i efektywnie.

Dystrybułowane przez nas produkty są najwyższej jakości, a dostawy realizujemy z najwyższym priorytetem pilności. Jeśli potrzebujesz więcej informacji dotyczących naszych produktów lub zamówień prosimy o kontakt- udzielimy rzeczowej informacji.