O Firmie

Firma Oriental Secret Sp. z o.o. założona została w 2010 roku dzięki połączeniu polskiego kapitału oraz koreańskiego doświadczenia w rozwoju segmentu produktów prozdrowotnych.

Obecnie jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm dystrybucyjnych w Polsce w segmencie napojów Premium. Spektakularny sukces w tak krótkim okresie zawdzięczamy ciągłemu rozwojowi i dążeniu do osiągnięcia jak najwyższej satysfakcji naszych Klientów. Staramy się zaspakajać coraz to nowe potrzeby i odpowiadać na bieżące trendy rynkowe w segmencie napojów Premium.

Profilem naszej działalności jest przede wszystkim produkcja i dystrybucja najbardziej rozpoznawalnych marek napojów aloesowych oraz wód kokosowych na rynku polskim – VERA FARM oraz VERA GOLD. Koncentrujemy się na rozwoju współpracy w kanale nowoczesnym, który to skupia większość grupy docelowej naszych produktów.  Budujemy trwałe relacje bazując na uznanych brandach i produktach a także na wykorzystaniu naszej eksperckiej wiedzy w zakresie rozwoju segmentu napojów prozdrowotnych na rynku polskim.

Drugą część naszej działalności koncentrujemy na dystrybucji marek Premium w segmencie wód i napojów. Na polskim rynku jesteśmy generalnym dystrybutorem brandów: Fritz-Kola, Rauch, Buenos, Maya Mate, Carpe Diem oraz dystrybutorem wskazanym dla marek: Pitbull, Bombilla, Moon Brothers, La Kogutta, Voda, Vigo.

Nieustanie się rozwijamy, szukając inspiracji zarówno na rodzimym rynku jak i w najdalszych zakątkach Świata. Dzięki naszej determinacji i pasji stale dostarczamy najciekawsze rozwiązania polskim konsumentom. Szerokość naszej oferty pozwala na zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów.

Oddziały „Oriental Secret Sp. z o.o.” mieszczą się na terenie całej Polski i podzielone są na obszary: centralny, mazowiecki, śląski, wielkopolski i lubelsko-podlaski. Takie rozmieszczenie daje możliwość szybkiej i efektywnej odpowiedzi na Państwa potrzeby.

Zapraszamy do współpracy!