Vera Farm sponsorem głównym zawodów kajakowych

Jako producent zdrowych napojów, wiemy jak ważny dla zdrowia jest nie tylko sposób odżywiania, ale i ruch. Dlatego też postanowiliśmy wspomóc walutą :) i napojami amatorskie zawody kajakowe.


Jako producent zdrowych napojów, wiemy jak ważny dla zdrowia jest nie tylko sposób odżywiania ale i ruch. Dlatego też postanowiliśmy wspomóc walutą :) i napojami amatorskie zawody kajakowe.

Już 10 czerwca br. rusza IV edycja INDYWIDUALNYCH ZAWODÓW W AMATORSKIM KAJAKOWANIU.

Te unikalne pod wieloma względami zawody to niesamowite wyzwanie sportowe dla każdego. Urokliwe miejsce jakim są ?Górki Szymona? i sportowo-rekreacyjna atmosfera zachęcają do uczestniczenia w takiej formie wypoczynku. Górki Szymona a dokładnie zbiornik wodny AMO to nasza arena zmagań.

Na czterech specjalnie przygotowanych torach zostanie rozegranych 7 konkurencji z udziałem zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Dla dystansu 200 metrów przygotowaliśmy 5 konkurencji:

Jedynki męskie: 200 m.

Jedynki żeńskie: 200 m.

Duety męskie: 200 m.

Duety żeńskie: 200 m.

Duety mieszane: 1K + 1M 200 m.

Dystans 800 metrów jest tzw. konkurencją open czyli dowolna dwójka.

Zawody zakończą się sztafetą 4 x 200 metrów,  składającą się z dwóch kobiet i dwóch mężczyzn.

Prócz wodnych zmagań na uczestników imprezy będą czekać atrakcje na lądzie. Tegoroczny event zostanie wzbogacony o strefę rekreacyjno ? piknikową, w której pojawią się między innymi zamek do skakania, zjeżdżalna, eurobangee, plac zabaw, ścianka wspinaczkowa oraz ogródki gastronomiczne.

 

Zgłoszenia do zawodów będą przyjmowane poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.kajakkajaki.pl znajdujący się w zakładce ZAWODY ? INDYWIDUALNE ZAWODY W AMATORSKIM KAJAKOWANIU kajakkajaki.pl/indywidualne- zawody.html. Dla niezdecydowanych możliwość zapisania się w dniu zawodów. Impreza dla osób pełnoletnich.